InformacjePromocje | Nowości | Bestsellery | *** Polecamy : czujniki tlenku węgla (czadu), dymu firmy KIDDE 10 lat gwarancji oraz gazu ziemnego i gazu propan-butan firmy GAZEX *** Alkomaty elektrochemiczne marki alkohit 6 lat gwarancji - darmowe kalibracje *** Bezustnikowe alkomaty policyjne Alco Blow *** Alkomaty dowodowe *** Alkomaty z drukarką ***Mierniki pyłów PM 10 / PM 2,5

» Regulamin e-sklepu

Regulamin określa zasady korzystania z systemu internetowego

www.kraken-polska.com prowadzonego przez właściciela.

 

1.    Właścicielem systemu internetowego www.kraken-polska.com (zwanego dalej Systemem) jest:

Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "KRAKEN" Adam Kołcz


ul. Gazowa 21, 31-060 Kraków

NIP 677-007-07-03

REGON 350632275

Wpis do ewidencji 8128/II/93-S


tel.: 12 430 59 85 

fax: 12 430 59 85


e-mail: biuro@kraken-polska.com


2.  Z oferty Systemu może korzystać wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie przewidzianej prawem zwany dalej Klientem. 

3. Złożenie zapytania ofertowego lub zamówienia w Systemie oznacza akceptację przez Klienta postanowień  niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim reguł. 

4.   Zamówienia można składać e-mailem (biuro@kraken-polska.com) przez całą dobę. 

5.  Podczas składania zamówienia lub zapytania ofertowego, Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia właściwego formularza lub telefonicznego podania danych adresowych.


6.  Ceny towarów znajdujących się w ofercie Systemu wyrażane są w walucie PLN (zł) i zawierają podatek VAT (23%). Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

7. Zamówiony towar wysyłamy przesyłką kurierską tego samego dnia (jeśli zamówienie zostało potwierdzone do godziny 14:00) lub następnego dnia roboczego od momentu zamówienia (w przypadku zamówień potwierdzonych po godzinie 14:00, z wybranym sposobem dostawy: kurier za pobraniem, płatność gotówką przy odbiorze) lub w dniu zaksięgowania dokonanej przedpłaty, chyba że przy produkcie na stronach Systemu podany był inny termin dostawy. W przypadku braku towaru w magazynie, nasz pracownik skontaktuje się celem ustalenia sposobu i terminu realizacji zamówienia. 

8. Razem z przesyłką dostarczane są: dostępna dokumentacja oraz dokument zakupu - paragon lub na życzenie (należy o tym umieścić informację w formularzu zamówienia) faktura VAT. 

9.Jeżeli Klient chce otrzymać fakturę VAT, a w chwili składania zamówienia nie było to zaznaczone w formularzu zamówienia, po otrzymaniu zamówionego towaru Klient powinien odesłać paragon fiskalny, który otrzymał, wraz z adnotacją na odrębnej kartce, że chce otrzymać Fakturę VAT. Paragon musi dotrzeć na adres siedziby firmy KRAKEN: 31-060 Kraków, ul. Gazowa 21 przed upływem 7 dni (zgodnie z Ustawą o VAT Art.19 pkt.4 ). 

10.W przypadku, gdy do przesyłki nie jest dołączona karta gwarancyjna podstawą do świadczeń w ramach gwarancji jest dokument sprzedaży. Termin gwarancji wynosi w tych przypadkach 1 rok, chyba, że jest to inaczej określone w opisie produktu. 

11.Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności Systemu są poufne. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) firma KRAKEN, która jest właścicielem Witryny Internetowej chroni dane osobowe Klientów. Firma KRAKEN nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom. Wszelkie dane osobowe, które nam udostępniono (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufne i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu. Nie są udostępniane żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Służą one tylko dla celów ewidencji sprzedaży i do komunikacji pomiędzy nami. 


12.Zgodnie z Ustawą z dnia 02 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów i późniejszymi zmianami, klient ma prawo zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Następnie przysługuje klientowi kolejne 14 dni na przesłanie / przyniesienie towaru wpisanego w oświadczeniu, wraz z dowodem zakupu. 13.Warunkiem otrzymania zwrotu jest powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy przesyłając na nasz adres pocztowy lub adres biuro@kraken-polska.com mailowy wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (tu można pobrać oświadczenie). Pliki do pobrania:
pdf oswiadczenie  (79,56 KB)
 Koszyk jest pusty
Promocje:

Alkomat cyfrowy ETHYLEC z francuskim certyfikatem NF X 20-704 obowiązującym od 2012 roku


Atestowany czujnik czadu KIDDE 7DCO z wyświetlaczem 10 lat gwarancji atest PN-EN 50291Nowości:

Smar do kurków, zaworów gazowych MOLYKOTE 1102 Grease 50g


Zawory dwudrożne 1/2" DN15 PN4 - podwójne kurki laboratoryjne - dwudrogowe, z końcówką do węża 9mm, do manometruBestsellery:

NANO SILVER aerosol SANITIZER 125 ml SPRAY DO DEZYNFEKCJI


Zawory dwudrożne 1/2" DN15 PN4 - podwójne kurki laboratoryjne - dwudrogowe, z końcówką do węża 9mm, do manometru