InformacjePromocje | Nowości | Bestsellery |  |  *** Polecamy : czujniki tlenku węgla (czadu), dymu firmy KIDDE 10 lat gwarancji oraz gazu ziemnego i gazu propan-butan firmy GAZEX *** Alkomaty elektrochemiczne marki alkohit 6 lat gwarancji - darmowe kalibracje *** Bezustnikowe alkomaty policyjne Alco Blow *** Alkomaty dowodowe *** Alkomaty z drukarką ***Mierniki pyłów PM 10 / PM 2,5

DK - Domowe detektory do sterowania zaworem odcinającym
Kontrola bezpieczeństwa polega na cyklicznym pomiarze stężenia gazu lub/i CO w otaczającym powietrzu. Po przekroczeniu określonej wartości i czasu ekspozycji zostaje włączona optyczna i akustyczna sygnalizacja alarmowa detektora, a także impuls, przesyłany do elektrozaworu zamykającego dopływ gazu.
ZB - Zawory elektromagnetyczne, grzybkowe do współpracy z domowymi detektorami GAZEX
Natychmiast (automatycznie) odcinają dopływ gazu do niesprawnej instalacji - zabezpieczenie przed wybuchem i zatruciem jest pewne i skuteczne (ponowne otwarcie zaworu może nastąpić tylko ręcznie - świadomie) - nie zależy od szybkości reakcji lub nieprawidłowości działań podjętych przez użytkownika.
Domowe detektory dodatkowe do współpracy z detektorem głównym do sterowania zaworem
Kontrola bezpieczeństwa polega na cyklicznym pomiarze stężenia gazu lub/i CO w otaczającym powietrzu. Po przekroczeniu określonej wartości i czasu ekspozycji zostaje włączona optyczna i akustyczna sygnalizacja alarmowa detektora, a także impuls, przesyłany do detektora głównego typu DK.NZsw sterującego elektrozaworem ZB.
Akcesoria
Sygnalizatory: akustyczne, optyczne


Koszyk jest pusty
Promocje:

Sonometr DB-8850


311.10.160 Manometr tarczowy do badania szczelności instalacji gazowych 1,6 Atm (0...0,16MPa) kl. 0.6Nowości:

DT-968 Miernik pyłów zawieszonych i jakości powietrza


R 66 - maskownica gazowa z laminatu, drzwiczki wnękowe do gazu z okienkiem do odczytu stanu gazomierza</br>[rozmiar: 60 cm x 60 cm]Bestsellery:

Termoanemometr z funkcją pirometru, automatycznym wskazaniem wydajności przepływu do współpracy z komputerem PC DTTA-8894


Alkomat dowodowy ALKOHIT X100 profesjonalny alkotest do firmy - zestaw z drukarką i świadectwem wzorcowania